Weststraat 116 - 8770 Ingelmunster

Laurence Carton

0477 / 71 70 02

laurence@bur-o.be

Valerie Debaere

0477 / 52 44 22

valerie@bur-o.be

Jobs

© 2016 by BUR-O. powered by fireflies

Interesse om ons team te vervoegen?info@bur-o.be

Contacteer ons

voor een voorstel op maat van uw onderneming

 

Ben jij één van de vele ondernemers, KMO’s of vrije beroepen die gebaat zijn bij administratieve versterking?

 

Vertel ons meer over jouw administratieve noden zodat wij een voorstel op maat kunnen uitwerken. Je hoort snel terug van ons!

Kantoor: Ovenhoek 25 - 8800 Roeselare

Maatschappelijke zetel: Weststraat 116 - 8770 Ingelmunster

Ondernemingsnummer: BE0653.960.934

Laurence Carton

zaakvoerder

 

0477 / 71 70 02
laurence@bur-o.be

Valerie Debaere

zaakvoerder

 

0477 / 52 44 22
valerie@bur-o.be

An-Sofie Flament

Flying Office Assistant


ansofie@bur-o.be

Els Haelewyn

Flying Office Assistant


els@bur-o.be

Lien Vanneste

Flying Office Assistant


lien@bur-o.be

Lore Vermeulen

Flying Office Assistant

 

lore@bur-o.be

Isabel Deprez

Flying Office Assistant


isabel@bur-o.be

Bo Mortier

Flying Office Assistant


bo@bur-o.be

Audrey Cool

Flying Office Assistant


audrey@bur-o.be